ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ

Η Δ/ντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΓΕΛ Λιτοχώρου ευχαριστούν θερμά το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου για την προσφορά πέντε (5) ωρολογίων τοίχου- το ένα εξ αυτών προσωπική προσφορά της κ. Γεργωλά- και μπουκαλιών εμφιαλωμένου νερού για τους υποψηφίους των Πανελλαδικών Εξετάσεων αλλά και για το σύνολο της προσφοράς τους άλλη μια ιδιαίτερη  σχολική χρονιά.

Ήταν  αξιέπαινη η αμέριστη διάθεση του Δ. Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για διαρκή συνεισφορά στην επίλυση ζητημάτων, την κάλυψη αναγκών, τη γενικότερη συμβολή στην κοινή προσπάθεια για την αναβάθμιση  της  ποιότητας  της  εκπαίδευσης  των  μαθητών  και  μαθητριών  μας και την εύρυθμη λειτουργία του σχολείου.Τους ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή τους σε κάθε κάλεσμα του σχολείου και την εν γένει άριστη συνεργασία  με το σχολείο, την απαραίτητη προϋπόθεση για την επίτευξη του κοινού στόχου που δεν είναι άλλος από την πρόοδο των παιδιών μέσα από τη δημιουργία του κατάλληλου περιβάλλοντος για την εκπαιδευτική διαδικασία.

Εκ μέρους του Συλλόγου Διδασκόντων

Η Δ/ντρια του Σχολείου