ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΔΙΑΧΥΣΗΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+

• Post category:Erasmus+

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση διάχυσης των αποτελεσμάτων του προγράμματος Erasmus+ ΚΑ229 «Live sustainability, learn sustainability” στο οποίο συμμετείχε το σχολείο μας από κοινού με άλλα τέσσερα ευρωπαϊκά σχολεία την Πέμπτη 06-10-2022 στις 11:30 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου. Με την παρουσία τους τίμησαν την εκδήλωση ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας κ. Μακρής, ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου καθηγητών Φυσικής Αγωγής κ. Ράπτης, η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου κ. Γαβριηλίδου και μέλη του Συλλόγου, καθώς και η Διευθύντρια του Γυμνασίου Λιτοχώρου κ. Δεληγιαννίδου. Ευχαριστούμε όλους τους παριστάμενους, τους εκπαιδευτικούς που με μεράκι αφιέρωσαν πολύ από τον χρόνο τους για την πραγματοποίηση του προγράμματος, όλους όσοι συνέβαλαν σε αυτό και κυρίως τους μαθητές και τις μαθήτριες που αγκάλιασαν συμμετέχοντας με πολλαπλούς τρόπους ένα πρόγραμμα που είχε αποδέκτες ακριβώς αυτούς.

20221006 115829 1024x768 1